«Козацькому роду нема переводу» – конкурсно-пізнавальна програма до Дня захисника України

10 жовтня 2017 р. в студентському читальному залі № 1 бібліотеки БДМУ відбулася щорічна конкурсно-пізнавальна програма «Козацькому роду нема переводу». Захід був присвячений  Дню захисника України, що відзначається щорічно 14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Співробітники бібліотеки: Тулевська С., Жук Н., Данилова М., Буланже О. розповіли студентам  цікаві факти з історії  розвитку козацтва та провели конкурси і вікторини на знання історії козаччини. Надзвичайно зацікавила студентів можливість відтворити  репродукцію картини І.Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану».

Найактивнішим студентам, а це виявились хлопці, були вручені козацькі грамоти «Справжніх козаків»  та подарункові канцтовари.

Захід відбувся зі студентами: 1 курсу 1 групи спеціальності «Фармація» куратор Велика А.Я., коледжу БДМУ 1 курсу 2 групи спеціальності «Фармація» (база 9) куратор Кропельницька Ю.В., 2 курсу 3 групи спеціальності «Фармація» (база 11) куратор Боштан Ю.М