Круглі столи до Всесвітнього Дня науки на кафедрах

З нагоди Всесвітнього Дня науки, який вдзначає увесь світ,  10 листопада 2017 року  бібліотекою було організовано та проведено круглі столи метою яких було привернути увагу до можливості підвищити результати наукової діяльності наших вчених.

Піднімалися питання доступу до наукових ресурсів за напрямком роботи певної кафедри, можливості публікаційної активності та підвищення іміджу науковця, а також –  швидкого та якісного пошуку наукової інформації та подальшого її оформлення при написанні наукових робіт.

31 листопада 2017 року в рамках Тижня у засіданні круглого столу за темою: «Масиви науково-медичної інформації» взяли участь науковці  кафедри  фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата БДМУ.

2 листопада 2017 року в рамках Тижня у засіданні круглого столу за темою: «Масиви науково-медичної інформації» взяли участь науковці  кафедри  внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ.

3 листопада 2017 року в рамках Тижня у засіданні круглого столу за темою: «Масиви науково-медичної інформації» взяли участь науковці  кафедри  педіатрії та медичної генетики БДМУ.

Всі заходи підготовлені та проведені завідуючою інформаційно-бібліографічним відділом  Аліною Ширєнковою та провідним бібліотекарем відділу Софією Задерей.

Кафедра внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ
Кафедра фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата БДМУ
Круглий стіл на кафедрі внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ
Науковці кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ