Круглий стіл до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом за темою: «Діагноз СНІД. Психологічний аспект»

30 листопада 2016 року в бібліотеці  за участі доцента кафедри психології та філософії Тимофієвою М.П. відбулося засідання Круглого столу за темою: «Діагноз СНІД. Психологічний аспект» присв`яченого Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

В обговорені питання «Чума ХХ та ХХІ ст.» взяли участь студенти І та ІІ курсу зі спеціальності «Медична психологія»

Мета заходу:

– розкрити масштаби трагедії як в Україні (в т. ч. і в Чернівецькій обл.), так і в інших країнах світу;

– розповісти про зусилля, направлені на зміцнення суспільної підтримки програм профілактики поширення ВІЛ/СНІД;

– звернути увагу на соціально-психологічні проблеми людей із ВІЛ/СНІД.

Захід підготовлений та проведений провідним бібліотекарем інформаційно-бібліографічного відділу Софією Задерей за участі завідуючої цього відділу Аліни Ширєнкової.

Особливу зацікавленість та жваве обговорення у студентів викликали підібраний відео-матеріал, слайди, періодичні видання, монографії, підручники та науково-методична література.