Круглий стіл з циклу «Лікар і пацієнт» за темою «Психологічні типи пацієнтів»

19 жовтня 2015 року в студентському читальному залі №2  відбулося засідання Круглого столу з циклу «Лікар і пацієнт» за темою «Психологічні типи пацієнтів». В засіданні взяли участь студенти І курсу медичного факультету №4 зі спеціальності «Медична психологія» та викладач  кафедри психології та соціології  Піщальник В.А.

Мета заходу: ознайомлення студентів із психологічними та клінічними типами пацієнтів, методами спілкування з ними.

Захід було підготовлено та проведено завідуючою інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування Ширєнковою-Білійчук А.О. та провідним бібліотекарем даного відділу Задерей С.І.

За даною темою було підібрано періодичні видання, монографії, підручники та науково-методична література та підготовлено інформаційний бюлетень «Психологічні типи пацієнтів».

Особливу зацікавленість у студентів викликали презентація та підібраний відео-матеріал.