Круглий стіл за темою «Моя професія психолог»

22 квітня 2016 року в студентському читальному залі №2  відбулося засідання Круглого столу за темою «Моя професія психолог», присвяченого Всеукраїнському дню психолога.

В засіданні взяли участь студенти І курсу медичного факультету №4 зі спеціальності «Медична психологія» із зав. кафедрою психології та соціології, доктор психологічних наук, професор Борисюк А.С., доцент кафедри Тимофієва М.П. викладач  кафедри Павлюк О.І.

Мета круглого столу: ознайомити студентів із завданнями  майбутніх психологів у вибраній ними професії та нагадати, що представляє собою наука психологія, її значення для подальшого життя.

Захід було підготовлено та проведено завідуючою інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування Ширєнковою А.О. та провідним бібліотекарем даного відділу Задерей С.І.

За даною темою було підібрано періодичні видання, монографії, підручники та науково-методична література.

Особливу зацікавленість у студентів викликали підібраний відео-матеріал та слайди.