«Мама – величне, ніжне, дивне слово» – інформаційна година до Дня Матері.

4 травня 2017 р. до Дня матері у студентському читальному залі бібліотеки БДМУ відбулася інформаційна година «Мама – величне, дивне, ніжне слово».

Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами.

Під час заходу студенти висловлювали вдячність своїм мамам за їх нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Був зроблений акцент на ступінь шани в державі жінки, яка виховує дітей, за яким можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства.

Захід відбувся зі студентами-бакалаврами І курсу 1-4 груп спеціальності «Медсестринство», за підтримки головного куратора Семенко С.Б., 2 групи спеціальність «Лабораторна діагностика» та 6 групи спеціальність «Лікувальна справа».

Захід підготовили та провели: Софія Задерей, Аліна Ширєнкова-Білійчук,  Ганна Кіселиця.