“Міст Дружби: Микола Реріх і його сім’я” – інформаційна година до Дня народження Реріха

11 жовтня 2018 року в бібліотеці БДМУ була проведена інформаційна година “Міст Дружби: Микола Реріх і його сім’я”, присвячена видатному художнику, науковцю, філософу і миротворцю.

Особлива увага була звернута на вклад Реріха у вивчення і розповсюдження для світової громадськості знань про Індію, її історію, культуру, різні релігії та багатонаціональний народ.

Крім демонстрації полотен Миколи Костянтиновича була представлена інформація про наукові експедиції, зокрема дослідження з ботаніки, фармакопеї Тибету, етнографії і археології, що були здійснені разом з його синами Юрієм і Святославом і дружиною Оленою Іванівною.

Розповідь про видатного художника відбувалася під супровід багатого ілюстративного матеріалу у вигляді слайдів, відеофільмів і книжок.

Інформаційну годину було проведено для студентів іноземних громадян 1,2 курсу медичниго факультету № 3, за підтримки головного куратора — асистента кафедри патологічної анатомії Гарвасюк О. В. та старшого викладача кафедри суспільних наук та українознавства — Вилки Л. Я.

Захід підготували та  провели співробітники бібліотеки: Полякова Т. В., Данилова М. О., Шундерюк І.В.