Міжнародна науково-практична конференція «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури»

16-17 травня 2019 року бібліотека БДМУ взяла участь у Міжнародній науково – практичній конференції «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури», яка відбулася на базі наукової бібліотеки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Були представлені дві доповіді: директора бібліотеки Цимбал В.І. за темою «Бібліотечний супровід науковця: активна трансформація відповідно до вимог часу» й завідувача відділу комплектування та наукової обробки документів з сектором каталогізування Хитик В.І. за темою «Світовий інформаційний ресурс «EBSCO» для користувачів медичних бібліотек України: освітній і науковий потенціал».

На пленарному засіданні Хитик Валентина долучилася до обговорення проблемних питань представниками медичних бібліотек з помічником заступника міністра охорони здоров’я України Артеменком Віктором.

Також взяла участь у науково-практичному семінарі «Адвокація медичних бібліотек України в умовах децентралізації та медичної реформи» й засіданні Секції працівників медичних бібліотек Української бібліотечної асоціації.

На майстер-класі «Бібліотека як ресурс до успішної здачі Міжнародного іспиту з основ медицини. Ділимося досвідом у форматі підготовки до здачі Єдиного державного кваліфікаційного іспиту», який проводився ТОВ «Vilibri», Валентина Хитик розповіла про організацію роботи студентів з програмою пробного тестування USMLE у бібліотеці БДМУ, а також підняла питання про нагальну необхідність видання в Україні навчальної літератури, яка б відповідала програмі, за якою складаються Міжнародні іспити з основ медицини, для успішної підготовки студентів в українських медичних вишах. Представник ТОВ «Vilibri» повідомила, що процес підготовки таких книг з міжнародними партнерами уже розпочався.

.