Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу

23-29 жовтня 2017 року весь світ відзначав Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, під час якого всі зацікавлені ділилися досвідом та ідеями щодо впровадження безкоштовного, швидкого, постійного доступу в режимі реального часу до наукових та навчальних матеріалів, що реалізовується для будь-якого користувача у глобальній інформаційній мережі.

25 жовтня 2017 року в рамках Тижня в електронному читальному залі №1 бібліотеки    було проведено  інформаційну годину: «Відкритий щоб … бути доступним».

Метою заходу було  донести науковцям університету всі можливості відкритого доступу до наукових масивів, електронних архівів і власної генерації.

26 жовтня 2017 року в рамках Тижня на кафедрі  онкології та радіології БДМУ  було організовано та проведено засідання круглого столу з питань вільного доступу до наукових ресурсів за напрямком роботи кафедри. Презентовані останні випуски профільних періодичних видань із фонду бібліотеки.

30 жовтня 2017 року в рамках Тижня були презентовані матеріали для обговорення на засіданні круглого столу, який відбувся на кафедрі  сімейної медицини БДМУ.

Піднімалися питання швидкого та якісного пошуку наукової інформації  та подальшого її оформлення при написанні наукових робіт .

Всі заходи підготовлені та проведені завідуючою інформаційно-бібліографічним відділом  Аліною Ширєнковою та провідним бібліотекарем відділу Софією Задерей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: