«Молодь за здоровий спосіб життя!» – інформаційна година до Всесвітнього дня здоров’я

До Всесвітнього дня здоров’я співробітники бібліотеки спільно зі студентами та викладачем коледжу БДМУ спеціальності «Фармація», на кафедрі медичної та фармацевтичної хімії, 2 квітня 2018 р., провели інформаційну годину «Молодь за здоровий спосіб життя!»

Студенти, під керівництвом куратора Купчанко Катерини Петрівни, підготували презентації про загострення негативних явищ серед молоді: тютюнопаління, вживання алкоголю та поширення наркоманії.

Співробітники бібліотеки – Світлана Тулевська та Маша Данилова керуючись настановою Сократа: «Найбільша перемога – це перемога над собою, а найганебніше – це бути переможеним своїми пристрастями»  – розповіли студентам про здоровий спосіб життя та зробили акцент на тому, що турбота про своє здоров’я – має бути способом життя!