Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Михайло Грушевський – основоположник української політичної думки» – година історії до 150-річчя з дня народження М. Грушевського

            

 

        13 вересня 2016 року до 150-річчя з дня народження Михайла Грушевського – основоположника української політичної думки в бібліотеці відбувся масовий захід.   

            Про те, яким був Михайло Грушевський як культурно-освітній та громадський  діяч, а також ким він є для нас сьогодні, розповіли співробітники бібліотеки БДМУ студентам 1 курсу спеціальності «Медсестринство» та  «Фармація» та студентами 2 курсу спеціальності «Фармація» коледжу БДМУ. 

            Кожен виступ та кожен слайд, підготовлений співробітниками інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування бібліотеки Світланою Тулевською та Софією Задерей ніс в собі як виховний, так і освітянський зміст.

 

             

 

15 вересня 2016 року – вдруге проведений захід зі студентами 2 курсу спеціальністі “Педіатрія”  2, 3 та 5 групами  за підтримки Савчук Тетяни Павлівни та Анцупової Віти Вячеславівни.

                

 

        16 вересня 2016 року проведений захід зі студентами 1 та 2  груп, 2 курсу спеціальністі “Сестринська справа” коледжу БДМУ за підтримки Шинкури Лариси Михайлівни та Баштан Софії Володимирівни.

         

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: