«Милосердя немає кордонів» – інформаційна година До Міжнародного Дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

26 квітня до Міжнародного Дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, що щорічно відзначається 8 травня, в студентському читальному залі  бібліотеки БДМУ, відбувся захід «Милосердя не має кордонів» який відвідали студенти І курсу 3,4 груп спеціальності “Лікувальна справа”

Співробітники бібліотеки   Данилова М.О. і Полякова Т. В  ставили за мету розповісти студентам про історію виникнення Міжнародного руху ЧХ і ЧП, його діяльність в різні періоди історії і значення в наш час. Особлива увага була приділена засновнику  руху  Анрі Дюнану і його прихильникам, які започаткували цю гуманістичну і миролюбиву справу і передали естафету прийдешнім поколінням.

Хвилина мовчання про пам’ять  посланців ЧХ і ЧП , які загинули, виконуючи гуманітарну місію, створила атмосферу єдності всіх присутніх.

Особливого значення захід набув завдяки присутності представників Чернівецької обласної організації  Товариства ЧХ України, а саме заступника голови Товариства  Візнюк Наталії Василівни і тренера з навчання населення першої медичної допомоги Кирилюк Олени Василівни, які розповіли студентам про фактичну діяльність Чернівецького ЧХ .

Викладення матеріалу супроводжувалось ілюстративним відеорядом.

28 квітня захід “Милосердя без кордонів” до Міжнародного дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця відбувся вдруге,  англійською  мовою, для іноземних студентів 1 курсу, груп 47 і 49 за спеціальністю “Лікувальна справа” в студентському читальному залі Бібліотеки БДМУ.

Полякова Т. В. розповіла про цікаві і визначні сторінки з історії цього всесвітнього гуманітарного руху,  Данилова М. О. супроводжувала його доцільним ілюстративним відеорядом і демонстрацією хронік, що сприяло зацікавленності студентів і додало важливості інформативному матеріалу. Особливу увагу було звернуто на діяльність Товариств Червоного Хреста Індії і України. Хвилина мовчання на знак вшанування делегатів Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, яки загинули, виконуючи гуманітарну місію, створила атмосферу єдності і солідарності всіх присутніх.

Успіху заходу особливо сприяла люб’язна допомога по організації студентів викладачів Аністратенко А. В. і Руснак Ю. М.