«Милосердя немає кордонів» – тематична композиція До Міжнародного Дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

22 квітня 2016 року в бібліотеці БДМУ відбувся захід, присвячений Міжнародному Дню Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

До уваги англомовних студентів була представлена композиція, яка охопила історію руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця за ініціативи Анрі Дюнана з часу його утворення, розвитку і діяльності в ХХ ст. і за наших часів.

Захід підготовлений бібліотекарями Поляковою Т.В. та Даниловою М.О. англійською мовою.

Композиція супроводжувалася документальним фільмом і відеоматеріалами.

В кінці заходу делегати Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, що загинули, виконуючи свій гуманітарний обов’язок, були вшановані хвилиною мовчання.