«Народний мудрець і філософ – Григорій Сковорода» літературно-мистецька година до 295-річчя з дня народження

В студентському читальному залі № 1 бібліотеки БДМУ, відбулася інформаційна година «Народний мудрець і філософ – Григорій Сковорода» (до 295- річчя з дня народження).

На заході 30 листопада 2017 р.,   співробітники бібліотеки розповіли цікаві факти з біографії великого мислителя,  зробивши акцент на літературній та філософській спадщині Г.Сковороди. Викладачі декламували його поетичні твори, зокрема «Всякому городу – нрав і права», «В город не піду багатий – у полях я буду жить», «De libertate».  Оскільки Г.Сковорода не лише талановитий поет-лірик, а й видатний байкар, студенти мали можливість перевтілились у героїв його творів.

Неабиякий інтерес у всіх присутніх викликали крилаті фрази та афоризми Г. Сковороди, актуальність яких є беззаперечною і сьогодні.

Захід підготували та провели: Тулевська С.О., Жук Н.Р., Шундерюк І.В. спільно зі студентами та викладачами коледжу БДМУ І курсу 2 гр. (база 9) -куратор Кропельницька Ю.М., І курсу 1 гр. (база 11), ІІ курсу 1 гр.- куратор Купчанко К.П., ІІІ курсу 3 гр. – куратор Боштан Ю. М. спеціальності «Фармація».