Науково-практичний семінар: «Інформаційні ресурси в освітньому просторі університету»

Співробітники бібліотеки БДМУ, взяли участь у науково-практичному семінарі : «Інформаційні ресурси в освітньому просторі університету», який проводився у Науковій бібліотеці ЧНУ ім. Ю. Федьковича 30 жовтня 2019 року.

Розглядалися такі питання:

1. «Інформаційні ресурси та сучасна бібліотека».
  2. «Становлення та розвиток цифрової складової інформаційних ресурсів Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Ю. Федьковича».
  3. «Бібліотечний фонд, як інформаційний ресурс: використання та проблемні моменти» та інші доповіді.

Від бібліотеки БДМУ взяли участь:

–  Цимбал В. І. «Розвиток і популяризація інформаційних ресурсів вишівської бібліотеки».

–   Хитик В. І. «Дослідницька платформа EBSCOhost: значення для розвитку університетської науки».

У рамках  семінару відбулося офіційне відкриття двох фотовиставок: «Оксамитова революція» присвячена 30-й річниці повалення комуністичного режиму в Чехословаччині, та «20-річчя Чеської Республіки в НАТО» , присвячена 20-й річниці приєднання Чеської Республіки до Північноатлантичного альянсу в 1999 році та історії співпраці з цим військово-політичним об’єднанням.