Науково-практичний семінар з міжнародною участю «Науковий об’єкт, що становить національне надбання України: стан, використання, зберігання, перспективи»

Співробітники бібліотеки БДМУ взяли участь у науково-практичному семінарі з міжнародною участю «Науковий об’єкт, що становить національне надбання України: стан, використання, зберігання, перспективи», який проходив 22 лютого 2019 року на базі Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.

У доповіді за темою: «Серія книг «The Classics of Medicine Library» у фонді бібліотеки Буковинського державного медичного університету» провідний бібліотекар відділу комплектування та наукової обробки документів з сектором каталогізування Данилова М.О. презентувала видання цієї книжкової серії, датовані XVIII-початком XIX століття, ілюстровані, художньо оздоблені, з історії медицини; клінічної, профілактичної, суспільної, військової медицини; педіатрії й медичної психології; мови тексту – англійська і латинська.
.

Програма семінару передбачала також офіційне відкриття фотовиставки про чеського президента Томаша Гарріга Масарика, на якому були присутні й виступали Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Павел Пешек і консул Румунії у Чернівцях Едмонда Неагое.

.