Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Нефрологія на зламі століть»

До Всесвітнього дня нирки та Дня нефролога співробітники читального залу періодичних видань, рукописів та каталогів спільно з кафедрою внутрішньої медицини та інфекційних хвороб 28 березня 2019 року провели день спеціаліста – «Нефрологія на зламі століть»

День спеціаліста відбувся для інтернів 1-2 року навчання спеціальності «Внутрішні хвороби» кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, за участі науковців даної кафедри: професора – Зуб Л.О., доцентів – Гараздюк І.В., Кулачек В.Т., Безрук Т. О., асистента – Шкарутяк А.Є.

Співробітники бібліотеки розповіли, що собою представляє нефрологія як галузь медицини, ознайомили з видатними фундаторами вітчизняної нефрології. Зробили огляд літератури за темами, запропонованими співробітниками кафедри.

Акцент був зроблений на книги з даної тематики видавництва “ Elsevier”.

Було проведено консультацію щодо пошуку літератури в електронних базах даних WEB ІРБІС та Лібер-Медіа. Всі присутні отримали інформаційні бюлетені з переліком рекомендованої літератури щодо зазначених тем.

Особливе зацікавлення виявили присутні до електронних сервісів бібліотеки, які запропоновані на офіційному сайті.

Професор Зуб Л.О. розповіла, про нирки – найпотужніший природний фільтр нашого організму, без якого неможливо вести повноцінний та активний спосіб життя, а доцент Гараздюк І.В. розповів присутнім, що входить в компетенцію лікаря – нефролога.

Захід підготували та провели: Наталія Жук, Орися Ляшенко, Наталія Пожидаєва, Світлана Тулевська, Ірина Шундерюк.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

.

.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: