«Низький уклін – Герою України Владиславу Трепку» – година пам’яті до дня народження Трепко Владислава Віталійовича

В студентському читальному залі бібліотеки БДМУ 6 червня 2018, відбулася година пам’яті – «Низький уклін – Герою України Владиславу Трепку».

Співробітники бібліотеки спільно зі студентами 21 гр. ІІІ курсу медичного факультету № 2 під керівництвом доцента кафедри фармакології Кишкан І.Г., зібралися щоб вшанувати пам’ять справжнього героя-медика, який віддав своє життя, рятуючи життя своїх побратимів.

Зустріч розпочали хвилиною мовчання, потім співробітник бібліотеки Світлана Тулевська ознайомила студентів з віхами біографії уславленого героя. Владислав був студентом медичного коледжу, студентом Буковинського державного медичного університету, проходив інтернатуру в обласній лікарні за спеціальністю хірургія.

Надзвичайно вразила студентів розповідь про перебування Влада в зоні АТО, адже саме там він навчився самостійно проводити операції в польових умовах , зупиняти кровотечі та запускати серця побратимів.  Лейтенант медичної служби Владислав Трепко завжди боровся до останнього за життя кожного бійця, і за весь час перебування в зоні АТО йому вдалося врятувати багато життів захисників України.

12 лютого 2015 р. Влад ціною свого життя врятував пораненого бійця. А сам від численних поранень та кровотечі помер. Йому було лише 28 років….

Година пам’яті нікого не залишила байдужим. Герої житимуть доти, поки ми про них пам’ятаємо. Слава Героям!