Обласний форум «Бібліотека і громада: партнерство заради стійкого розвитку»

Cпівробітники бібліотеки взяли участь в обласному форумі «Бібліотека і громада: партнерство заради стійкого розвитку», який поводився  26 вересня 2017 року  на базі Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка.

У доповіді  «Бібліотека БДМУ в інформаційній інфраструктурі вишу й медичної галузі регіону» завідувач відділу Валентина Хитик представила бібліотеку як основний інформаційний ресурс університету, спрямований на якісне забезпечення навчального процесу та наукової діяльності, і потенційний інформаційний ресурс, який може успішно використовуватися  для професійного самовдосконалення працівників медичної галузі регіону.

Бібліотека —  інформаційне серце вишу

Під час форуму обговорювалися різні питання бібліотечної діяльності й піднімалися проблеми функціонування місцевих публічних бібліотек в умовах об’єднання територіальних громад.

На заході були присутні керівники органів місцевої державної влади й самоврядування.

Форум проводився на базі Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка.