Онлайн-година здоров’я до Всесвітнього дня зору «Догляд за очима для всіх»

8 жовтня 2020 р., з нагоди Всесвітнього дня зору, бібліотекою проведена англомовна онлайн-година здоровя для іноземних студентів «Догляд за очима для всіх».

Студенти дізналися про історію виникнення Всесвітнього дня зору, його засновників і активних учасників.

Співробітники бібліотеки розповіли про суспільні організації, які підтримують сліпих і працюють у напрямі мобілізації ресурсів для профілактики сліпоти, а також про заходи, що проводяться різними країнами з метою збереження зору громадян.

Студентам з Індії цікаво було дізнатися про участь індійського уряду, Всеіндійського інституту медичних наук, Християнської Місії Сліпих, експертів із очних захворювань й пересічних людей у заходах з нагоди Всесвітнього дня зору та про послуги, які надаються населенню безкоштовно.

Особлива увага студентів була звернена на необхідність стежити за здоров’ям своїх очей й були надані поради щодо захисту зору в різних життєвих ситуаціях: під час роботи з комп’ютером, перебуванні на сонці, при використанні контактних лінз, нанесенні макіяжу, наявності  проблем зі здоров’ям, приймання ліків, тютюнопаління тощо.

У заході взяли участь студенти І курсу (41 гр.), ІІ курсу (45, 46, 51, 55, 60, 63 гр.), ІІІ курсу (49, 53, 55 гр.), IV курсу (53 гр.) медичного факультету №3 за організаційної підтримки головного куратора факультету Гарвасюк О.В., заступника головного куратора Кушнірик О.В., викладачів-кураторів Стегницької Л.В., Антонюк О.П. та Наместюк С.В. (загалом 70 учасників).

Викладачі – куратори взяли участь в інтерактивному обговоренні представленої проблеми й подякували працівникам бібліотеки за розкриття такої актуальної теми.

Захід організували та провели співробітники бібліотеки Полякова Т. В.  та  Кухлій І. В..