«Палахкотить як свічка праведна душа Кобзаря» – літературно-мистецька година до Дня народження Т.Г.Шевченка.

З нагоди відзначення в Україні «Шевченківських днів»,

13 березня 2017 р. в студентському читальному залі бібліотеки університету у літературно-мистецькій годині «Палахкотить, як свічка праведна душа Кобзаря», відбулося вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.

Захід було розпочато завідувачем каф. суспільних наук та українознавства

проф. Мойсеєм А.А.

Зі  словами про великого пророка української нації, полум’яного патріота, людину світлого розуму і чистих помислів Тараса Григоровича Шевченка, виступили декан медичного факультету №4 проф. СорокманТ.В., доцент кафедри Шутак Л.Б.

Колоритного забарвлення заходу надала гра на бандурі учнів музичної школи №2 під керівництвом викладача Гук О.П.

Уривки з творів геніального сина України у виконанні видатних митців доповнювали студенти.

На фоні музичного супроводу всі присутні поринули у вир спогадів та фрагментів із життя українського митця.

У заході приймали участь головний куратор факультету Семенко С.Б., доценти кафедри Навчук Г.В. та Ткач А.В., студенти-бакалаври 2-ї та 3-ї груп спеціальності «сестринська справа».

Захід підготували та провели зав. інформаційно-бібліографічним відділом Ширєнкова-Білійчук А.О. та провідний бібліотекар Задерей С.І., за участі заступника директора бібліотеки Кіселиці А.Г.