«Палахкотить як свічка праведна душа Кобзаря» – літературно-мистецька година до Дня народження Т.Г.Шевченка.

З нагоди відзначення в Україні «Шевченківських днів»,

13 березня 2017 р. в студентському читальному залі бібліотеки університету у літературно-мистецькій годині «Палахкотить, як свічка праведна душа Кобзаря», відбулося вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.

Захід було розпочато завідувачем каф. суспільних наук та українознавства

проф. Мойсеєм А.А.

З  словами про великого пророка української нації, полум’яного патріота, людину світлого розуму і чистих помислів Тараса Григоровича Шевченка, виступили декан медичного факультету №4 проф. СорокманТ.В., доцент кафедри Шутак Л.Б.

Колоритного забарвлення заходу надала гра на бандурі учнів музичної школи №2 під керівництвом викладача Гук О.П.

Уривки з творів геніального сина України у виконанні видатних митців доповнювали студенти.

На фоні музичного супроводу всі присутні поринули у вир спогадів та фрагментів із життя українського митця.

У заході приймали участь головний куратор факультету Семенко С.Б., доценти кафедри Навчук Г.В. та Ткач А.В., студенти-бакалаври 2-ї та 3-ї груп спеціальності «сестринська справа».

Захід підготували та провели зав. інформаційно-бібліографічним відділом Ширєнкова-Білійчук А.О. та провідний бібліотекар Задерей С.І., за участі заступника директора бібліотеки Кіселиці А.Г.