«Перший крок у професію» – інформаційна година до Дня фармацевтичного працівника

До дня фармацевтичного працівника, 19 вересня 2018 р., співробітники бібліотеки БДМУ спільно зі студентами 1 курсу 3, 4, 6 груп та  головним куратором фармацевтичного факультету Панасенко Н.В. провели інформаційну годину «Перший крок у професію».

Співробітники бібліотеки: Тулевська С.О. та Данилова М.А. розповіли студентам про престижність та затребуваність професії фармацевта. Ознайомили з ветеранами вітчизняної, регіональної та місцевої фармації. Колективно обговорили обов’язки майбутніх фахівців.

Студенти підготували інформацію про лікарів античного періоду – Гіппократа, Галена, Авіцени. Розповіли цікаві факти, події, винаходи з історії фармацевтики.

З неабияким інтересом майбутні фахівці гортали книжкові та періодичні видання з фармації представлені на виставці.