Подарунки до Дня Св. Миколая для наших Захисників

Вже стало доброю традицією бібліотеки, до Дня Святого Миколая радувати особливих для нас людей святковими подарунками.

Цьогоріч  бібліотека передала гостинці нашим військовим – бійцям 30-ї окремої мотопіхотної бригади, які у цей час захищають Україну на сході.

Адресовані військовим і теплі слова наших щирих побажань у листівках: «Дорогі хлопці! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І, після будь-яких баталій, вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!»

Також, за сприяння доцента кафедри фізіології ім.Я.Д. Кіршенблата Гордієнка В.В., зібрали й передали солодощі для бійців студенти 23 групи 2-го курсу медичного факультету №2, 6 групи 2-го курсу стоматологічного факультету, 4 групи 1-го курсу фармацевтичного факультету (магістранти).

Надзвичайно зворушливою при передачі дарунків була зустріч з ветераном АТО Дмитром Чорнеєм. Особливо приємно було бачити його не у військовій формі, а у звичному одязі. Так хотілося б, щоби війна закінчилася та усі наші військові повернулися у мирне життя.

Бібліотека давно і плідно співпрацює з ГО «Добротворець» в особі заступника голови Лесі Михайлюк, за сприяння якої підтримується контакт з учасниками бойових дій на сході та у рамках патріотичного виховання, проводяться зустрічі військових зі студентами нашого університету.