Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Подарунки до Дня Св. Миколая для наших Захисників


Уже стало доброю традицією бібліотеки, до Дня Святого Миколая радувати особливих для нас людей святковими подарунками.

Цьогоріч  бібліотека передала гостинці нашим військовим – бійцям 30-ї окремої мотопіхотної бригади, які у даний час захищають Україну на сході.

Адресовані військовим і теплі слова наших щирих побажань у листівках: «Дорогі хлопці! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І, після будь-яких баталій, вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!»

Також, за сприяння доцента кафедри фізіології ім.Я.Д. Кіршенблата Гордієнка В.В., зібрали й передали солодощі для бійців студенти 23 групи 2-го курсу медичного факультету №2, 6 групи 2-го курсу стоматологічного факультету, 4 групи 1-го курсу фармацевтичного факультету (магістранти).

Надзвичайно зворушливою при передачі дарунків була зустріч з ветераном АТО Дмитром Чорнеєм. Особливо приємно було бачити його не у військовій формі, а у звичному одязі. Так хотілося б, щоби війна закінчилася і усі наші військові повернулися у мирне життя.

Бібліотека давно і плідно співпрацює з ГО «Добротворець» в особі заступника голови Лесі Михайлюк, за сприяння якої підтримується контакт з учасниками бойових дій на сході та у рамках патріотичного виховання, проводяться зустрічі військових зі студентами нашого університету.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: