«Поезія – це музика із слів».

До Всесвітнього дня поезії в бібліотеці БДМУ 21 березня 2019 року відбулася літературно-мистецька година «Поезія – це музика зі слів».

День поезії – свято словесної чуттєвості й довершеного вміння кількома словами висловити невисловлюване. Щорічно 21 березня за ініціативою ЮНЕСКО святкують Всесвітній день поезії.

Не підлягає сумніву, що поезія відіграє одну з провідних ролей у духовному збагаченні людини.

Співробітники бібліотеки розповіли студентам про найвідоміших поетів світу- поезія яких надихає, звеличує, штовхає на подвиги.

Викладачі та студенти ІІ курсу 18 гр. Мед. факультету № 2 під керівництвом асистента кафедри гістології, цитології та ембріології – Андрущак Л.А. та студенти ІІ курсу 1 гр. коледжу БДМУ спеціальності «Фармація» під керівництвом Кропельницької Ю.В. залюбки декламували класичні поетичні твори та поезію сучасних авторів.

Студенти з Індії за підтримки куратора групи – доцента кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб – Кулачек В.Т. декламували поезію на хінді та англійською мовою. Так студент ІІІ курсу 63 гр. Мед. факультету № 3 Сурадж Джат та студенти ІV курсу 57 гр. Мед. факультету № 3 – Мітен Пател, Маріо Кавалхо зачитали поезію патріотичного спрямування, студентка Солоні Шах декламувала лірику, а Саніа Далані зачитала власну поезію.

Роздинкою заходу стало виконання студентами — індійцями пісні на хінді, патріотичного спрямування.

Літературно-мистецьку годину підготували та провели: Світлана Тулевська, Маша Данилова, Наталія Жук.

.