«Поезія – це стан душі високий» – літературно-поетична година до Всесвітнього дня поезії

Напередодні Всесвітнього дня поезії 16 березня студенти ІІ курсу 15, 16 гр. Медичного факультету № 2 під керівництвом кураторів груп: доцента кафедри гістології, цитології та ембріології Пантелейчук Н.П., асистента кафедри Андрущак Л.А. та співробітників бібліотеки Тулевської С.О., Кухлій І.В. провели літературно-поетичну годину  «Поезія – це стан душі високий»

Поезія має важливе значення у духовному збагаченні людини. Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, згуртовувати націю та об’єднувати людство. Студенти та викладачі зуміли емоційно та переконливо донести зміст кожного поетичного твору, декламуючи поезію корифеїв української літератури – Т.Шевченко, Л.Українки, І.Франка, поетів-шістдесятників – В.Симоненка, І.Драча, сучасних поетів Буковини – Г. Дущак, Т. Севернюк.

Червоною ниткою заходу звучала поезія Ліни Костенко, яка 19 березня відзначатиме свій 91 день народження, та в творчості якої філософськи осмислюється зміст кожної життєвої проблеми, розкриваються найсуттєвіші людські почуття.

Інформацію на сайт підготувала Тулевська С.О.