«Поезія єднає серця» -літературно-музична композиція

З нагоди Всесвітнього дня поезії, в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ, 21 березня 2018 р.,  відбулася літературно-музична композиція «Поезія єднає серця».

Співробітники бібліотеки ознайомили студентів з історією свята, розповіли про ту роль, яку поезія відіграє в житті кожної людини.

Студенти та викладачі залюбки декламували поетів-класиків: Т. Шевченка, Л. Українку та сучасних поетів: В. Симоненка, Л. Костенко, Т. Севернюк, Г. Дущак та ін.

Родзинкою заходу стало декламуваннями іноземними студентами індійських поетів, зокрема: Вімана, Магадеві Верма, Кабіра.  Також мовою оригіналу звучали поезії М. Емінеску, Ф.Пессо, Д. Джозеф.

Емоційним завершенням заходу стало неперевершене виконання Богданом Ступкою вірша Ліни Костенко «Крила», представлене у відеоролику.

У поєднанні з відеоматеріалами та мультимедійною презентацією навіть загальновідомі поетичні рядки набували нового звучання, зачіпаючи найпотаємніші куточки душі кожного, хто був присутнім у залі.

Захід підготували та провели співробітники бібліотеки: Світлана Тулевська, Марія Данилова, Оксана Буланже, Ганна Кіселиця, Наталія Жук  у співпраці з викладачем кафедри медичної та фармацевтичної хімії  Кропельницької Юлією Валеріївною зі студентами  1, 3 курсу коледжу БДМУ спеціальності «Фармація», та студентами іноземними громадянами 1 курсу 43, 51 гр., 2 курсу 45 гр.  Медичного факультету №3.