Презентація монографій д.м.н. Польового В.П.

07 листопада 2012 року в приміщенні електронного читального залу № 1  (вул.Богомольця, 2) відбулася презентація монографій завідуючого кафедри хірургії  Буковинського державного медичного університету, доктора медичних  наук, професора Польового Віктора Павловича.

У заході  взяли участь студенти  ІІІ та VІ курсів спеціальності «Лікувальна справа»,  які мали можливість ознайомитися з монографіями:

·              «Хірургічна тактика при травматичних ушкодженнях органів черевної порожнини»  в якій  автори узагальнили світовий та власний досвід медичної допомоги з домінуючою абдомінальною травмою, як на до госпітальному, так і стаціонарному етапах їх лікування з визначенням хірургічної тактики при кожній конкретній травматичній ситуації. Автор з акцентував увагу  і визначив особливості клінічної, лабораторної та інструментальної діагностики переважаючих уражень органів черевної  порожнини, що має значення у прогнозуванні результатів  лікування.  Довів необхідність урахування у хірургічній тактиці використання методу «damagecontrol», малоінвазивних оперативних втручань.

·              «Перитоніт – одвічна проблема невідкладної хірургії»  де автори виклали сучасні погляди стосовно проблеми хірургії та медицини в цілому – гострого перитоніту. Висвітлено питання клінічної анатомії очеревинної порожнини, етіології, патогенезу,діагностики та патофізіологічних змін в органах і системах при гострому перитоніті. Особливу увагу автори приділяють його лікуванню на доопераційному, інтраопераційному та післяопераційному етапах.

Вся презентація супроводжувалася цікавими і яскравими слайдами, які передавали суть проблем та їх вирішення, описаними у монографіях.

Увазі присутніх також було представлено виставку із іншими виданнями автора та його статті. Змістовну виставку було підготовлено завідуючою відділу обслуговування з секторами  абонементів та читальних залів Пислар Д.С..