Презентація монографії д. мед. н., професора Федіва О. І., кандидата мед. наук. Гончарук Л. М. “Гастродуоденопатії, індуковані нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартроз”

На кафедрі внутрішньої медицини та інфекційних хвороб 30 жовтня 2018 р., відбулася презентація монографії д. мед. н., професора Федіва О. І., кандидата мед. наук. Гончарук Л. М.

У заході взяли участь студенти 4 курсу спеціальності “Лікувальна справа”, які мали можливість ознайомитись з монографією: “Гастродуоденопатії, індуковані нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартроз”. Обговорювались питання патогенетичної ланки, особливості клінічної картини, сучасні методи діагностики та диференційоване лікування гастродуоденопатій.

Студенти брали активну участь в обговорюваннях.

Презентацію організували зав. відділу обслуговування Діна Пислар та бібліограф I кат. Ірина Шундерюк.