Презентація – продаж (видавництво “НОВА КНИГА”)

“Немає праці шляхетнішої, ніж праця тих,
 хто зберігає, поширює думку, освіту.”
У лютому 2013 року на території корпусу ( вул. Богомольця,2)  Буковинського державного медичного університету було організовано та проведено презентацію-продаж медичної літератури видавництва “НОВА КНИГА” м. Вінниця.

Видавництво “НОВА КНИГА” активно і впевнено працює на ринку навчальної книги України,  і отримало репутацію надійного та стабільного партнера.

Тематикою запропонованих видань були:

медицина: лікувальна справа, стоматологія, фармація

іноземні мови: фахове вивчення мов, переклад, словники, книги для читання

технічні науки

культура та мистецтво

Високий рівень результативності заходу зумовлений попередньою роботою молодих фахівців видавництва і в студентських групах під час навчального процесу.  Бесіди по залученню молоді до читання викликали високу зацікавленість  до ознайомлення новою медичною літературою.
Офіційний сайт видавництва http://www.novaknyha.com.ua/index.html