Після виходу журналу з Вашою статтею робота над публікацією не завершується. Існує низка заходів, які застосовуються для того, щоб Ваше дослідження було помітним у науковому співтоваристві.
Прийнявши рішення про початок написання наукової статті, присвяченої Вашому дослідженню, рекомендуємо розмістити її основну ідею, коротку анотацію чи коцепцію роботи в соціальних та професійних мережах, таких як: ResearchGate, ResearcherID, Facebook, Twitter та інших.
Коли текст статті буде завершений, рекомендуємо розмістити препринт роботи в репозиторіях відкритого доступу, таких як: arXiv, BiorXiv, Social Science Open Access Repository та інших.
Корисні посилання:
SHERPA/RoMEO — сервіс, який надає всю інформацію про видавничу політику журналів в області розміщення статей в інституційних репозиторіях.
Звертаємо Вашу увагу на те, що цей сервіс є безкоштовним і створений з ініціативи Університету Ноттінгема, в зв’язку з чим оновлення інформації про журнали здійснюється не автоматично. Радимо додатково перевіряти інформацію на офіційних сайтах самих журналів.
.
.
ResearchGate — безкоштовна соціальна мережа для співпраці вчених всіх наукових дисциплін
.
.
.
ResearcherID/Publons — ресурс для зв’язку користувача з його науковими роботами.
.
.
.
Відеоінструкція «Відправлення статті в arXiv»
.
.
.
.
.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.