Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Просування статті

Після виходу журналу з Вашою статтею робота над публікацією не завершується.  Існує низка заходів, які застосовуються для того, щоб Ваше дослідження було помітним у науковому співтоваристві.

Прийнявши рішення про початок написання наукової статті, присвяченої Вашому дослідженню, рекомендуємо розмістити її основну ідею, коротку анотацію чи коцепцію роботи в соціальних та професійних мережах, таких як: ResearchGate, ResearcherID, Facebook, Twitter та інших.

Коли текст статті буде завершений, рекомендуємо розмістити препринт роботи в репозиторіях відкритого доступу, таких як: arXiv, BiorXiv, Social Science Open Access  Repository та інших.

 

Корисні посилання:

 

SHERPA/RoMEO — сервіс, який надає всю інформацію про видавничу політику журналів в області розміщення статей в інституційних репозиторіях.

Звертаємо Вашу увагу на те, що цей сервіс є безкоштовним і створений з ініціативи Університету Ноттінгема, в зв’язку з чим оновлення інформації про журнали здійснюється не автоматично. Радимо додатково перевіряти інформацію на офіційних сайтах самих журналів.

.

.

  ResearchGate — безкоштовна соціальна мережа для співпраці вчених всіх наукових дисциплін

.

.

.

ResearcherID/Publons — ресурс для зв’язку користувача з його науковими роботами.

.

.

.

 

Відеоінструкція  «Відправлення статті в arXiv»

.

.

.

.

.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: