Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Приєднуйтесь до глобальної боротьби з раком!» – онлайн інформаційна година

 

До  Всесвітнього Дня боротьби з раком 2.02.2021 р., для студентів II-IV курсів Медичного факультету №3 відбулася інформаційна година онлайн «Приєднуйтесь до глобальної боротьби з раком!»

               Метою заходу було поширити знання про відзначення Дня боротьби з раком у світі, який світова спільнота відзначає 4 лютого.

                Студентам надали найбільш важливу інформацію щодо історії цієї хвороби, її лікування та попередження. Представлені статистичні дані про жертви онкологічних захворювань в різних країнах. Особлива увага була звернута на розповсюдження раку в Індії. Наголос був зроблений на профілактиці захворювання, надані рекомендації щодо правильних способів життя, звичок та харчування.

По закінченню заходу аудиторія відреагувала питаннями стосовно можливостей студентів долучитися  до цієї події в умовах карантину.

          Захід підготували та провели співробітники бібліотеки – Полякова Т. В. і Кухлій І. В. завдяки ініціативі та присутності головного куратора факультету- Гарвасюк О. В., кураторів груп- Кушнірик О. В. і Антонюк О. П.

                                                                                                              Інформацію на сайт підготувала Полякова Т.В.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: