Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Психологія особистості військовослужбовця»

До Всеукраїнського дня психолога, 17 квітня 2019 року, на кафедрі психології та філософії, бібліотекар 1 категорії Світлана Тулевська зі студентами ІІІ курсу спеціальності «Медична психологія» під керівництвом доцента кафедри психології  та філософії – Марини Тимофієвої, в рамках дня спеціаліста підготували круглий стіл – «Психологія особистості військовослужбовця».

Марина Тимофієва провела міні-лекцію, у якій було висвітлено особливості психології, моралі і майстерності військовослужбовця; психології діяльності в особливих умовах; проблеми соціально-психологічної адаптації військових, які повернулися із зони бойових дій.

 

Світлана Тулевська розповіла про значення психологів в армії та їх роль під час військових дій. Провела огляд періодичних видань та представила статті на тему заходу.

 

Студенти мали можливість ознайомитись з найсучаснішими дослідженнями особливостей психології військовослужбовців, статистичними даними щодо напрямків психолога та отримали бюлетені з переліком літератури по даній тематиці.

 

Студенти підготували та зачитали доповіді на дану тематику. Учасники круглого столу проявили активність у вигляді інформативних доповнень та запитань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: