Продовжуючи цикл семінарів, присвячених Дню науки в Україні, 09 травня 2022 р. співробітники бібліотеки Софія ЗАДЕРЕЙ і Олена ГІМЧИНСЬКА для науковців кафедри стоматології дитячого віку (зав. кафедри Оксана ГОДОВАНЕЦЬ) в режимі відеоконференції провели вебінар «Публікація у міжнародних та академічних виданнях: головні нюанси. Інформаційно-пошукові системи на допомогу науковцю».

Під час вебінару Софія ЗАДЕРЕЙ звернула увагу науковців кафедри на важливість публікації у міжнародних журналах, які індексуються в різними наукометричними базами даних. Підготувала низку порад, які допоможуть сформувати статтю цілісно. Розповіла про важливість дослідження бібліографічних платформ, які підійдуть для статті, будуть однаково ефективні та об’єктивні для пошуку літератури й реалізації наукового потенціалу дослідника.

Адже для науковців це: вільний доступ до останніх досліджень у галузі; більш активне поширення та вплив їхніх робіт, а отже більше цитування та науковий авторитет.

Олена ГІМЧИНСЬКА ознайомила з безкоштовними пошуковими системами, які з введенням воєнного стану доступні науковцям ВНЗ в дистанційному режимі та забезпечують повнотекстовий пошук наукових публікацій усіх форматів і дисциплін.

Захід провела Задерей С, технічний супровід Калічко О.