“Серце, віддане людям: В. Ф. Войно-Ясенецький – святитель Лука – професор, лікар, архієпископ” – інформаційна година до дня народження.

До Дня народження видатного хірурга, геніального вченого, автора наукових праць, доктора медичних наук – професора Валентина Феліксовича Войно-Ясенецького, на кафедрі психології та філософії БДМУ, співробітниками бібліотеки 16 травня 2018, була проведена інформаційна година – “Серце, віддане людям: В. Ф. Войно-Ясенецький – святитель Лука – професор, лікар, архієпископ”

Життя, наукові досягнення і діяльність професора медицини Войно-Ясенецького  і архієпископа Луки були представлені як приклад гармонійного поєднання науки і релігії, віри в чудо і науковий прогрес, стійкості і відданості своїм переконанням, а для майбутніх лікарів, як високий зразок медичної професійності.
Розповідь відбувалась під відеопрезентацію  та супроводжувалась демонстрацію книжок вченого з фондів Бібліотеки БДМУ.
Інформаційну годину підготували та провели співробітники бібліотеки: Данилова М. О. і Полякова Т. В. зі студентами 1,2 гр. І курсу спеціальності «Фармація промислова фармація» коледжу БДМУ за підтримки викладача кафедри психології та філософії Слубської Анни Ярославівни.