«Шевченкове слово в віках не старіє» – поетичний флешмоб до Дня народження Т. Г. Шевченка

Напередодні дня народження Т. Г. Шевченка в бібліотеці БДМУ 3 березня 2020 р. відбувся поетичний флешмоб – «Шевченкове слово в віках не старіє».

Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу, це святиня, якою дорожить і гордиться український народ.

Співробітники бібліотеки підготували цікаву презентацію, під час якої присутні почули «Заповіт» Шевченка 9 мовами.

Студенти декламували свої улюблені вірші, балади, думи, уривки з поем «Катерина», «Кавказ», «Наймичка» та фрагмент драми «Назар Стодоля».

Захід підготували та провели – Світлана Тулевська, Маша Данилова за участі Ірини Кухлій, спільно з викладачем коледжу – Купчанко К.П. та студентами 1 курсу 1 гр. (9) кл. спеціальності «Фармація»  коледжу БДМУ