Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Світом рухає любов» – конкурсно-пізнавальна програма до Дня закоханих.

  До Дня закоханих, в студентському  читальному залі бібліотеки БДМУ,  відбулося свято «Світом рухає любов».

        Мета заходу: розвивати творчі здібності студентів, їх естетичні смаки, виховувати взаємоповагу, щирість, сердечність, прагнення краще пізнати один одного, формувати дружні стосунки серед студентів, ціннісне ставлення до себе та до інших.

        Мета була успішно досягнута завдяки співпраці співробітників бібліотеки (Світлани Тулевської, Маші Данилової, Наталії Жук) та студентів, які активно долучились до  участі в конкурсах,  декламуванні любовної лірики, зокрема І. Франка «Чому являєшся мені у сні?» та  В. Сосюри «Так ніхто не кохав»;  втілилися в ролі Ромео і Джульєти за однойменним твором В. Шекспіра,  Оксани і Вакули за повістю М. Гоголя «Ніч перед Різдвом». 

         З особливим задоволенням студенти називали закохані пари, відомі світові своєю неповторною любов’ю.

 Найактивніших студентів було відзначено подарунковими канцтоварами.

10 лютого 2017 року захід відбувся зі студентами 2 курсу  1, 2 груп спеціальності «Педіатрія», за присутності кураторів груп Гордієнко В. В. та Анцупової В. В.

 

14 лютоговдруге, зустріч провели зі студентами 1 курсу 27, 28 груп спеціальності «Медицина», за присутності завідуючої кафедри психології та філософії, професора  Борисюк А. С.

    

 

 

Втретє, 14 лютого, свято відбулося зі студентами 1 курсу (9 кл.) спеціальності «Фармація» коледжу БДМУ, за присутності куратора групи Купчанко К. П.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: