«Україно моя вишивана» – свято до Всесвітнього дня вишиванки

18 травня 2017 р., До Всесвітнього дня вишиванки, в студентському читальному  залі бібліотеки БДМУ відбулося свято вишиванки «Україно моя вишивана»

Метою заходу було збагатити уявлення студентів про народні обереги, традиційні родинні реліквії; розширити інтерес до вишиванки як складової частини духовної культури українців; виховати почуття патріотизму та національної гідності.

Співробітники бібліотеки: Світлана Тулевська, Наталія Жук, Маша Данилова своєю розповіддю заохочували студентів до пізнання історії та культурної спадщини нашого  народу – української вишивки, яка є оберегом та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії.

Захід відбувся для студентів коледжу БДМУ – ІІ курсу 1 групи спеціальності «Сестринська справа», та І курсу 1 групи спеціальності «Фармація», за підтримки кураторів груп: Боштан С. В. та Купчанко К. П.