«Тарас Шевченко – співець українського народу» – інформаційна година до Дня народження Т. Г. Шевченка.

До Дня народження Шевченка, в студентському читальному залі, бібліотеки БДМУ, відбулася інформаційна година «Тарас Шевченко – співець українського народу», мета якої було розкрити велич і безсмертя українського поета, неперевершеного майстра слова -Т.Г. Шевченка.

Емоційного забарвлення заходу надало декламування студентами: поезій «Заповіт», «Сон», фрагментів з поем «Катерина», «Кавказ», уривка з драми «Назар Стодоля». Надзвичайно приємно було усвідомлювати, що більшість студентів поезію уславленого Кобзаря знають напам’ять.

Велике зацікавлення викликала виставка книжкових видань, присвячена великому Кобзареві.

7 березня захід відбувся зі студентами 1 курсу, 5 групи спеціальності «Стоматологія», за підтримки куратора групи Кметь О. Г.

Вдруге, 9 березня, зустріч відбулася зі студентами 3 курсу, 20 групи спеціальності «Лікувальна справа», за підтримки куратора

групи Кишкан І. Г.

Захід підготували і провели: Світлана Тулевська (автор сценарію), Маша Данилова (технічне оформлення), Наталія Жук (ведуча).