«У світі все починається з мами…» – літературно-музична композиція до Дня Матері

До Дня Матері, в читальному залі бібліотеки БДМУ 10.05.2018 відбулася літературно-музична композиція «У світі все починається з мами…».

Співробітники бібліотеки: Тулевська С.О., Данилова М.О. спільно зі студентами 1 групи ІІ курсу спеціальності «Фармація» коледжу БДМУ під керівництвом куратора групи Купчанко К.П. підготували свято, на яке студенти запросили своїх мам.

Працівники бібліотеки розповіли студентам про історію зародження свята, продемонстрували відеофрагменти відомих музичних композицій, зокрема у виконанні: К.Скрябіна,  Н.Яремчука, Н.Май, М.Янченка.

Студенти особисто вітали своїх мам, даруючи їм щирі слова подяки, любові, поваги та декламуючи вірші поетів: Б.Олійника, О.Омельченка, В.Василашка, М.Людкевич, Г. Гордасевич, О.Олеся, Л.Федорчука, В.Морданя, А.Костецького та ін.

Сльози, посмішки, емоційне піднесення під час заходу ще раз доводили, що Свято Матері є одне з найтепліших та душевних свят, а вшанування Матері – один з найсвятіших обов’язків людини