«Уклін всім, хто край свій боронить» – година патріотизму до Дня Збройних сил України

В студентському читальному залі №1 бібліотеки БДМУ, відбулася година патріотизму – «Уклін всім, хто край свій боронить», на яку 5 грудня 2017 р., був запрошений ветеран АТО, боєць 24 окремої механізованої бригади ім. короля Данила, активіст громадської організації «Добротворець» – Максим Дацій.

Завдяки спогадам ветерана та відео презентації присутні мали можливість з перших уст дізнатися про події, що відбуваються в зоні АТО, про діяльність ГО «Добротворець», про відношення до політичної ситуації в країні.

Зустріч з Максимом допомогла студентам в подальшому розумінні ситуації в рідній країні та свого місця в ній.

Захід організували та провели співробітники бібліотеки Світлана Тулевська, Маша Данилова, та куратор ІІ курсу 1 гр. коледжу БДМУ Купчанко Катерина Петрівна зі студентами 1-2 курсу коледжу БДМУ спеціальності «Фармація», студентами 1-2 курсу спеціальності «Фармація» (спеціаліст), за присутності асистента кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Ленга Е.Л. та доцента Лопушинської І.В.