«Україна – країна нескорених» – до Дня захисника України

«Україна – країна нескорених» саме під такою назвою в читальному залі № 2 бібліотеки БДМУ 7 жовтня 2019 р. відбулася літературно-мистецька година присвячена Дню захисника України.

Це свято є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. На їхніх подвигах ми, українці, відроджуємо власну гідність і національну свідомість. Це – основа нашої перемоги над будь-якими ворогами.

Співробітники бібліотеки розповіли присутнім про найвизначніші козацькі битви, зачитали факти з історії козаччини, разом зі студентами  згадали відомих гетьманів та отаманів.

Також присутнім розповіли про подвиг сьогоднішніх Героїв, хто не вагаючись здійснив громадянський подвиг, хто ціною власного життя захищав демократичні цінності й національні інтереси.

Студенти І курсу 1-4 груп  Фармацевтичного факультету спеціальності «Фармація, промислова фармація» за сприяння головного куратора факультету – Панасенко Н.В. залюбки взяли участь у заході, декламуючи поетичні рядки авторів: В.Симоненка, Б. Цибульського, Я.Яковенко, С.Чабана, В.Невідомської, Г.Бірчі.

Захід підготували та провели: Світлана Тулевська, Наталія Жук, Маша Данилова.