“Українське поетичне кіно як зразок національного кінематографу” – кіно-лекція до Дня українського кіно

6  вересня 2017 р. в бібліотеці БДМУ, з нагоди Дня українського кіно, для студентів І курсу 1,2 групи спеціальності «Фармація» традиційно відбулася кіно-лекція «Українське поетичне кіно як зразок національного кінематографу».

Студентів ознайомили з кращими фрагментами поетичного вітчизняного кінематографу.  Акцент був зроблений на фільмах, які входять в 10 кращих фільмів всіх часів і народів, зокрема «Земля» О.Довженка, «Тіні забутих предків» С.Параджанова.

Провідною думкою заходу була ідея, що український кінематограф є надбанням нашого народу, до якого потрібно відноситись з глибокими  почуттями.

Вдруге, 11 вересня 2017 р., захід відвідали студенти  ІІ курсу 1 групи спеціальності «Фармація» коледжу БДМУ, в присутності куратора групи Купчанко К.П.

Автори та виконавці заходу: Світлана Тулевська та Маша Данилова.