До Міжнародного іспиту з основ медицини готуємось в бібліотеці. USMLE (United States Medical Licensing Examination) – іспит для отримання медичної ліцензії США.

В електронному студентському читальному залі №1, відбулось засідання, в якому брали участь науковці та викладачі університету, відповідальні за проведення  тестових іспитів.
На засіданні  1 лютого 2019 року відбулась презентація систем USMLE та IFOM, які будуть використовуватися для симуляції проходження іспиту, а також самонавчання.

USMLE (United States Medical Licensing Examination) іспит для отримання медичної ліцензії США.
IFOM (International Foundations of Medicine)іспит з Міжнародних основ медицини.

Менеджер компанії «Vilibri Анна Стемпен повідомила, що в базі понад 2000 тестів, а також вагомий допоміжний матеріал – 10 000 флеш-карт, 80 годин відео, таблиці та ілюстрований посібник First Aid з коротким викладом навчального матеріалу, блокнот для формування записів та  робочий зошит з можливістю завантаження. Усі ці матеріали викладачі університету будуть  використовувати для семінарських занять і для індивідуальної підготовки майбутніх лікарів.

Станом на початок 2019 року в університеті облаштували 3 робочих місця:

• у деканаті,
  • в електронному студентському читальному залі №1
  • та у читальному залі наукової літератури з відкритим доступом.