«Велична, щедра і прекрасна мова» – мистецька година до Дня української писемності та мови.

До Дня української писемності та мови в читальному залі бібліотеки БДМУ 7 листопада 2019 р. відбулася мистецька година – «Велична, щедра і прекрасна мова».
Співробітники бібліотеки – Тулевська С.О., Кухлій І.В. розповіли студентам цікаві факти з історії нашої писемності, а саме про творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Про знамените «Остромирове Євангеліє» (1056-1057 рр.) – шедевр вітчизняної і світової культури, створене у великокняжому скрипторії при Софіївському Соборі в Києві. Про славнозвісне «Пересопницьке
Євангеліє» (1551-1561 рр.) – один із символів української нації, на якому присягають президенти України.

Вдала презентація допомогла розкрити багатогранність письменника, історика Київської Русі, мислителя, ченця Києво-Печерської лаври – Нестора літописця. Всесвітню славу якому принесла справа усього його життя – «Повість минулих літ», яка була і залишається найвидатнішою
пам’яткою слов’янської культури.

Студенти 3 курсу 1 гр. Фармацевтичного факультету спец. «Фармація. Магістр» під керівництвомасистента кафедри медичної та фар. хімії – Великої А.Я. та студенти 2 курсу 1-3 гр. та 3 курсу 2 гр.спец. «Фармація. Промислова фармація» коледжу БДМУ під керівництвом викладача коледжу – Кропельницької Ю.В. підготували та декламували поетичні рядки відомих поетів про українську мову.
Також студенти з великою охотою відповідали на питання вікторини (на знання української мови) та з цікавістю слухали висловлювання видатних та відомих постатей про українську мову.

.