«Вічні дзвони пам’яті й скорботи» – година-спомин до 35-річчя від дня трагедії на Чорнобильській АЕС

До 35-річчя від дня трагедії на Чорнобильській АЕС співробітники бібліотеки Тулевська С.О., Кухлій І.В. спільно зі студентами ІІ курсу 15, 16 груп Медичного факультету № 2 за ініціативи кураторів груп: доцента кафедри гістології, цитології та ембріології Пантелейчук Н. П., асистента кафедри Андрущак Л. А. провели годину-спомин «Вічні дзвони памяті й скорботи».

26 квітня 1986 року, одна з найскорботніших дат в історії нашого народу, спогади про яку, ще довго будуть пронизувати наші серця гострим болем, наслідки якої ми будемо відчувати ще довго.

Студентам продемонстрували мультимедійну презентацію, під час якої було розкрито причини та важкі наслідки катастрофи.

Хвилиною мовчання присутні вшанували подвиг пожежників, які першими прийняли смертельну дозу радіації на четвертому енергоблоці станції й усіх, хто брав участь у ліквідації аварії та будуванні захисної споруди-саркофага.

Студенти з глибоким почуттям декламували поетичні рядки про Чорнобильську трагедію авторів: Л. Костенко, А. Багряної, Б. Олійника, Г. Чубач, Г. Каранди, викликаючи у присутніх відповідні емоції та почуття.

На завершення заходу було наголошено, що ми – українці, повинні пам’ятати та вшановувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Адже в кожному населеному пункті є учасники тих трагічних подій. Чорнобиль був, є і буде, і тому згадувати про нього потрібно постійно.

Інформацію на сайт підготувала Тулевська С.О.