Всеукраїнська науково-практична конференція “Бібліотека Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича історія і сучасність” (м.Чернівці,ЧНУ)

25 вересня 2012 року директор бібліотеки Цимбал В.І. та заступник директора Кіселиця А.Г. взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичній конференції “Бібліотека Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича історія і сучасність”, присвяченої 160-річчю від дня заснування.

З вітальним словом та побажаннями більше читачів, які люблять та цінують  книгу, більше цікавих книжок, успіхів у подальшому розвитку бібліотеки, щастя та благополуччя в сім`ях до колективу бібліотеки – ювіляра звернулася директор бібліотеки БДМУ Цимбал В.І.