XVI Міжнародна науково-практична конференція «Медичні бібліотеки як осередки збереження та популяризації історико-культурної національної пам’яті»

Бібліотека БДМУ взяла участь у XVI Міжнародній науково-практичній конференції «Медичні бібліотеки як осередки збереження та популяризації історико-культурної національної пам’яті» (м. Івано-Франківськ, 18-19 травня 2017 року).

На пленарному засіданні з доповіддю «Університетознавство як унікальний напрямок діяльності бібліотеки медуніверситету щодо дослідження, збереження та популяризації історії медичної освіти й науки» виступила завідувач відділу Валентина Хитик.
У доповіді представлений інноваційний бібліотечний проект з університетознавства «Буковинський державний медичний університет: історична бібліоретроспектива у е-форматі». Основним завданням проекту є збір, відтворення у електронному форматі і систематизація першоджерел: паперових, фото-, аудіо- й відеодокументів, що висвітлюють важливі події та цікаві факти з історії університету від початку його заснування і до сьогодні по усіх напрямках: освітня та наукова діяльність, медична практика, видавнича діяльність, міжнародна співпраця, громадська активність, нагороди та відзнаки, студентство, випускники, видатні особи — співробітники університету тощо.
Конференція відбулася 18-19 травня 2017 року на базі Івано-Франківського національного медичного університету.