«З Україною в серці!» – онлайн мистецька година до Дня Гідності та Свободи

До Дня Гідності та Свободи, 19 листопада 2020 р., бібліотекою БДМУ спільно зі студентами ІІ курсу 2, 3 гр. Фармацевтичного факультету спеціальності «Фармація. Промислова фармація», за ініціативи головного куратора факультету – Панасенко Н.В. була проведена онлайн мистецька година «З Україною в серці!».

Трагічні події в Україні (листопад 2013 р. – лютий 2014 р.), що змінили хід історії, не залишають байдужими жодного громадянина України. В один день тисячі українців, звичайних мирних людей, стали солдатами свого народу.

Внаслідок злочинних дій влади проти громадян мирний протест перетворився на Євро революційну боротьбу, яка призвела до політичних змін, в першу чергу – змін у свідомості українців. Майдан став випробування на цінність особистості людини, виміром людської гідності.

Вдала презентація допомогла пройти етапами Єврореволюції, згадати основні події тих днів. Студенти – Флюндра І., Максимів І., Тимчик А., Кузняк В., Молдаван М., Думенко І.  підготували та декламували поезію Майдану, де кожне поетичне слово  зачепало за живе, викликало глибокі переживання.

Захід підготували та провели – Тулевська С.О., Кухлій І.В.

Інформацію про захід на сайт

підготувала Тулевська С.О.