Науково-практичний семінар «Засоби та методи формування іміджу бібліотеки»

Бібліотека БДМУ взяла участь у науково-практичному семінарі «Засоби та методи формування іміджу бібліотеки»

У доповіді «Комплементарність академічності й креативності — важлива умова формування позитивного іміджу бібліотеки університету» завідувач відділу Валентина Хитик звернула увагу присутніх на те, що визначальними факторами у формуванні іміджу університетської бібліотеки є академічна та креативна складова.

Забезпечення бібліотекою освітньої та наукової діяльності вищого навчального закладу передбачає обов’язкове використання академічного підходу у роботі, а для зацікавлення користувачів та привернення їх уваги до академічних питань необхідні творчі, неординарні та креативні ідеї.

У презентації на реальних прикладах було показано яким чином бібліотека БДМУ поєднує у своїй діяльності ці два підходи.

Семінар проводився 12 травня 2017 року у науковій бібліотеці Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.